SWING N' BOUNCE

Stylowa huśtawka z opcją zmiany na leżaczek

Luksusowy produkt 2 w 1: wolnostojący leżaczek i uspokajający bujaczek w jednym. Zapewnia najwyższy komfort i ochronę. Ma 6-stopniową regulację prędkości i obrotowy pałąk z odczepianymi zabawkami. Bujaczek wyposażono  w zdejmowany zagłówek i wyściełane siedzisko dla większej wygody. Łatwo zmienia się w wolnostojący leżaczek.


Dostępne kolory

  • WOODLAND WALK
  • TED AND COCO
  • WILD DAY OUT

POZYCJE ODCHYLENIA OPARCIA

Multipozycyjne oparcie o 3 stopniowej regulacji pochylenia zapewnia komfortową pozycję dziecku, w tym odpowiednią do karmienia.

SIEDZISKO

Miękkowyściełane siedzisko z wyjmowanym zagłówkiem pod głowę dziecka. Tapicerka, wykonana z materiałów nadających się do prania, pozwala na utrzymanie czystości i higieny. 5 punktowe pasy bezpieczeństwa niwelują niebezpieczeństwo wysunięcia się z huśtawki, dając mamie poczucie pewności i spokoju.

OPCJE KOŁYSANIA I WIBRACJI

6 możliwości ustawienia prędkości kołysania oraz 2 opcje prędkości wibracji pozwalają na relaks. 

Pasy bezpieczeństwa

5 punktowe pasy bezpieczeństwa niwelują niebezpieczeństwo wysunięcia się z huśtawki, dając mamie poczucie pewności i spokoju.

MELODIE

10 melodii klasycznych, 5 melodii relaksacyjnych - odgłosy natury pozwolą mamie na dobór odpowiedniej muzyki dla dziecka.

ZABAWKI

Pałąk z wiszącymi trzema miękkimi zabawkami aangażują uwagę dziecka, bawią oraz rozwijają jego percepcję i zmysł wzroku.

TACKA

Zdejmowana tacka na przekąski pozwala na utrzymanie jej w czystości.  Ruchoma tacka ułatwia włożenie dziecka do huśtawki 

2W1- OPCJA LEŻACZKA

2 w 1: huśtawka lub zdejmowane siedzisko do wykorzystania jako samodzielny leżaczek.

  • Muzyka i odgłosy natury

  • Zabawki

  • Łagodne wibracje

  • Wiele prędkości kołysania

  • Zdjemowany leżaczek

Dane techniczne

Wiek od 0 do 13 miesięcy
Waga dziecka do 9 kg
Waga 8,7 kg
Wymiary 88 x 67 x 94 cm
Wymiary po złożeniu 50 x 67 x 105 cm
Zasilanie 5 x D-LR20 (1.5V)

Instrukcja obsługi