SNUGRIDE

Bezpiecznie za pomocą jednego kliknięcia!

SNUGRIDE44 Z BAZĄ zapewnia dziecku wygodną i bezpieczną podróż! Model SnugRide został wyposażony w technologię Click Connect™, która umożliwia szybki  i prosty montaż fotelika samochodowego na kompatybilnym wózku i stworzenie w zaledwie kilka sekund własnego zestawu Travel System. Głębokie boczne ścianki stanowią doskonałe zabezpieczenie przed skutkami uderzenia bocznego. Fotelik ma wkładkę dla noworodków i osłonki na pasy bezpieczeństwa, a głęboka czerń dodaje mu elegancji. Fotelik uzupełnia zintegrowana osłona przeciwsłoneczna. Pasuje do bazy Graco SnugRide. Może też być montowany samodzielnie za pomocą 3-punktowego, samochodowego pasa bezpieczeństwa. Ergonomiczna rączka, lekka konstrukcja, system ochrony przed zderzeniem bocznym i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa składają się na lekki i solidny fotelik samochodowy. Dzięki Graco SnugRIDE nie musisz już wybierać między komfortem a stylem. Snugride to bezpieczeństwo w każdej podróży.     


Dostępne kolory

  • MIDNIGHT BLACK

MONTAŻ FOTELIKA- KIERUNEK

Montaż na bazie za pomocą systemu "One-click"- pewność i łatwość mocowania tyłem do kierunku jazdy do wieku kiedy dziecko osiągnie wagę ok. 13 kg ( do ok.15 miesiąca).

SYSTEM CLICK-CONNECT - TRAVEL SYSTEM

Model SnugRide został wyposażony w technologię Click Connect™, która umożliwia szybki  i prosty montaż fotelika samochodowego na bazie Isofix i na kompatybilnym wózku, co umożliwia stworzenie w zaledwie kilka sekund własnego zestawu Travel System.

OCHRONA BOCZNA

Głębokie boczne ścianki stanowią doskonałe zabezpieczenie przed skutkami uderzenia bocznego.

WKŁADKA DLA NOWORODKA

Wyjmowana, miękka wkładka dla noworodka zapewniajaca ochronę główki.

PASY BEZPIECZEŃSTWA

5-punktowe pasy bezpieczeństwa z osłonkami na szelkach niwelujące ryzyko obtarcia.

METODA MONTAŻU

Montaż na bazie tyłem do kierunku jazdy do ok. 15 m-ca.

BUDKA

Składana budka z materiałow z ochroną przeciwsłoneczną.

TAPICERKA

Tapicerka wykonana z materiałów nadających się do prania w pralce. Dodatkową ochronę zapewnia opatentowana pianka EPS pochłaniająca energię uderzenia.

BAZA

Dzięki systemowi “one-click“ fotelik łatwo się mocuje, bez ryzyka popełnienia błędów przy montażu. Mocowana za pomocą 3 punktowego pasa samochodowego. Posiada wspornik dla większej stabilizacji i komfortu.

  • Zabezpieczenie przed skutkami bocznego uderzenia

  • Zmywalne tkaniny

  • Przednia regulacja pasów bezpieczeństwa

  • Lekki

Dane techniczne

Grupa 0+
Waga dziecka 0-13 kg
Wiek Od urodzenia do ok. 15 mies.
Wymiary 65 x 44x 67 cm
Waga 5,05 kg
Rodzaj pasów 5-punktowe
Kompatybilny z Travel System Tak
Wskaźnik poprawnej instalacji Tak

Instrukcja obsługi