BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ OD ODPOWIEDZIALNYCH WYBORÓW!

W dniu 25 listopada 2017 Polski Bank Komórek MAcierzystych razem z marka Graco rozpoczynna " Akcję FOTELIK- Bezpieczna Przyszłość". 

„Bezpieczna przyszłość” to wspólna idea, która przyświeca działaniom Polskiego Banku Komórek Macierzystych oraz marce Graco. Już na etapie przygotowań do tak doniosłej roli jaką jest rodzicielstwo podjęcie odpowiedzialnych i mądrych decyzji jest zasadnicze.

Zapewnienie bezpieczeństwa dziecku, komfortu, wygody oraz optymalnych warunków dla jego zdrowia i rozwoju jest priorytetem każdego, świadomego rodzica. Mając na uwadze starania i troskę tak przyszłych jak i obecnych rodziców oraz ich codzienne zmagania  Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) i marka Graco, ceniony producent wózków i fotelików samochodowych dla dzieci, połączyły siły, by poprzez akcję „Bezpieczna przyszłość” wspierać rodziców w tym dążeniu. Bankowanie krwi pępowinowej oraz wybór odpowiedniego fotelika samochodowego stanowią inwestycje na przyszłość w zdrowie i  bezpieczeństwo dziecka. Stąd tez biorąc udział w kampanii  PBKM  „ Bezpieczna przyszłość” rodzice mogą mieć renomowany i doceniony przez rodziców  fotelik GRACO SNUGFIX z baza ISOFIX już za 1 zł!  

 

Na tym jednak nie koniec korzyści. Dzięki kampanii, poza fotelikiem Graco Snugfix wraz z bazą Isofix oznaczonymi w teście bezpieczeństwa 4 ****ADAC, rodzice mogą zyskać znacznie więcej!

 

  1. Pewność-  jaką daje bezpieczny i funkcjonalny fotel, który dedykowany jest już od narodzin.
  2. Wiedzę i nadzieję- bowiem zabezpieczenie  krwi pępowinowej jest przełomowym rozwiązaniem w medycynie, które pozwala nieść nadzieję.  W  krwi  pępowinowej  znajdują  się bowiem  młode  komórki, które w medycynie stosuje się niczym lek. Mają one wyjątkową zdolność  do  regeneracji  i  odbudowy komórek  organizmu, stąd też wykorzystuje się je do odbudowy np. komórek krwi, nerwów czy mięśni.  
  3. Komfort- który zapewniają kompleksowe rozwiązania w opiece nad dzieckiem, jak polecana przez pediatrów huśtawka Graco Sweetpeace czy łóżeczko turystyczne Contour Electra.  Marka Graco przygotowała bowiem specjalną niespodziankę dla rodziców, którzy zdecydują się na udział w kampanii „ Bezpieczny początek”.

 

Organizatorzy akcji mają nadzieję, że wpłynie ona pozytywnie na zwiększenie świadomości rodziców na temat osiągnięć „medycyny XXI wieku” i wykorzystania komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Ponadto, będzie to okazja do zwrócenia uwagi na korzyści wynikające z optymalnie dobranego, bezpiecznego wózka i fotelika samochodowego.

 

Wiecej informacji oraz adresy sklepów biorących  udział w kampanii dostępne są na stronach www.pbkm.pl oraz  www.gracobaby.com.pl  a także profilu PBKM na Facebooku: (facebook.com/krew.pepowinowa) czy  Graco Baby ( https://www.facebook.com/gracopolska/).